★BuildPlay★

1.8.x1.14.x Open Warez

 

26/12/2018 18:56:59   TheBeetle

Návštěvnost 35 hráčů

 

IPmc.buildplay.cz
Verze 1.8.x1.14.x
Hráči online24/100
Webové stránkyhttp://www.buildplay.cz
Více informací -->


Hledáš server při, kterém se nebudeš nudit? Na našem serveru se nebudeš nudit protože tu najdeš hodně speciálních věcí jako survival 1.12.2 - 1.14.2, skyblock, pvp 1.8 , minihry, slimefun, úkoly a mnoho více! Můžes přijít na náš server s kamarádem a nebudete se tu nudit :).Najdeš tady i epickej svět. Můžeš zde najít taky i spoustu nových lidí se kterýma můžeš hrát až do noci! Pokud máš nějaký problém můžeš nás kontaktovat na našem Discordu nebo na našich webových stránkách. Náš A-TEAM je spravedlivý a příjemný takže se nemusíš bát zbytečných hádek! Neboj se k nám přijít a už se na tebe rozhodně těšíme!
Najdeš nás na:
Web: www.buildplay.cz
Discord: discord.gg/k9bDeYg
Instagram:www.instagram.com/buildplay_minecraft/
Facebook: www.facebook.com/mc.buildplay.cz/

Váš BP A-Team!

    Komentáře    
Server mě při pohledu nezaujal ale hned po připojení jsem si uvědomil že nemůžu soudit podle toho jak se mi to zdá neboli knihu podle obalu. Po připojení mě přátelsky přivítal příjemný A-Team a pomohl když jsem nevěděl. Za mě serveru nic nechybí a jsem rád že jsem tento server našel! Mají spoustů věcí které mě dokáží zabavit na hodiny! Děkuji že server jako je tenhle existuje.
Na tomto serveru se mi líbí, že se o něj A-team stará, pomáhá a je aktivní :)
Hrám minecraft už dlhšiu dobu a toto je jeden z najlepších serverov čo som hral, A-team na jednotku,napr. keď som mal problém s pripojením, napísal som niekomu z a-teamu a bolo to fixnuté do 2hod. Fakt sa tu oplatí hrať tomuto serveru nechýba nič. Takže palec hore :^)
Načíst další komentářeKomentářů: 14 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář