★BuildPlay★

1.8.x1.14.x Open Warez

 

26/12/2018 18:56:59   TheBeetle

Návštěvnost 15 hráčů

 

IPmc.buildplay.cz
Verze 1.8.x1.14.x
Hráči online3/100
Webové stránkyhttp://www.buildplay.cz
Více informací -->


Hledáš server při, kterém se nebudeš nudit? Na našem serveru se nebudeš nudit protože tu najdeš hodně speciálních věcí jako survival 1.12.2 - 1.14.4, skyblock, pvp 1.8 , minihry, slimefun, úkoly a mnoho více! Můžes přijít na náš server s kamarádem a nebudete se tu nudit :).Najdeš tady i epickej svět. Můžeš zde najít taky i spoustu nových lidí se kterýma můžeš hrát až do noci! Pokud máš nějaký problém můžeš nás kontaktovat na našem Discordu nebo na našich webových stránkách. Náš A-TEAM je spravedlivý a příjemný takže se nemusíš bát zbytečných hádek! Neboj se k nám přijít a už se na tebe rozhodně těšíme!
Najdeš nás na:
Web: www.buildplay.cz
Discord: discord.gg/k9bDeYg
Instagram:www.instagram.com/buildplay_minecraft/
Facebook: www.facebook.com/mc.buildplay.cz/

Váš BP A-Team!

    Komentáře    
Na tomto serveru se mi líbí, že se o něj A-team stará, pomáhá a je aktivní :)
Server mě při pohledu nezaujal ale hned po připojení jsem si uvědomil že nemůžu soudit podle toho jak se mi to zdá neboli knihu podle obalu. Po připojení mě přátelsky přivítal příjemný A-Team a pomohl když jsem nevěděl. Za mě serveru nic nechybí a jsem rád že jsem tento server našel! Mají spoustů věcí které mě dokáží zabavit na hodiny! Děkuji že server jako je tenhle existuje.
Server je v pohodě pluginy všechno luxes jen A-Team na *****
Hráč se nám portl na resku kde jsme měli pvp nemohl jsem ho kicknout z resky nic zabíjel nás když jsem napsal helperovi tak ho nedokázal odportovat buďto protože měl VIP a nebo byli kamarádi a takhle vypadal můj poslední den na serveru, když jsem přišel o všechny věci
Načíst další komentářeKomentářů: 23 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář