★BuildPlay|1.12.2★

1.8.x1.13.x Open Warez

 

26/12/2018 18:56:59   TheBeetle

Návštěvnost 5 hráčů

 

IPmc.buildplay.cz
Verze 1.8.x1.13.x
Hráči online5/50
Webové stránkyhttp://www.buildplay.cz
Více informací -->


Hledáš server při, kterém se nebudeš nudit? Na našem serveru se nebudeš nudit protože tu najdeš hodně speciálních věcí jako epický survival,realistický survival, skyblock,creative,getdown, slimefun, úkoly a mnoho více! Můžes přijít na náš server s kamarádem a nebudete se tu nudit :).Najdeš tady i epickej svět. Můžeš zde najít taky i spoustu nových lidí se kterýma můžeš hrát až do noci! Pokud máš nějaký problém můžeš nás kontaktovat na našem Discordu nebo na našich webových stránkách. Náš A-TEAM je spravedlivý a příjemný takže se nemusíš bát zbytečných hádek! Neboj se k nám přijít a už se na tebe rozhodně těšíme! Verze je 1.12.2. Zde se zobrazuje 1.8x.... Je to kvůli BungeeCordu takže to není naše chyba.

Najdeš nás na:
Web: www.buildplay.cz
Discord: discord.gg/wSDvQdA
Instagram:www.instagram.com/buildplay_minecraft/
Facebook: www.facebook.com/mc.buildplay.cz/

Váš BP A-Team!

    Komentáře    
Server mě při pohledu nezaujal ale hned po připojení jsem si uvědomil že nemůžu soudit podle toho jak se mi to zdá neboli knihu podle obalu. Po připojení mě přátelsky přivítal příjemný A-Team a pomohl když jsem nevěděl. Za mě serveru nic nechybí a jsem rád že jsem tento server našel! Mají spoustů věcí které mě dokáží zabavit na hodiny! Děkuji že server jako je tenhle existuje.
Server určitě nedoporučuji, nejdřív se k vám chovají pěkně atd. Jenže pak vám ani nepomůžou......Technik je arogantní, majitel též, málo kdo je z A-teamu aktivní.Na serveru je spousta pravopisných chyb, což mě docela dost zabíjí,je to server jako každý jiný,určitě nedoporučuji,spousta informací je lživých!
Presne takýto server som hľadal nič tomu nechýba tento server poskytuje všetko čo som očakával je tu príjemný a napomocný a-t ako technik,majiteľ,helpery.Technik je dobrý :D
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář