★BuildPlay★

1.8.x1.14.x Open Warez

 

26/12/2018 18:56:59   TheBeetle

Návštěvnost 40 hráčů

 

IPmc.buildplay.cz
Verze 1.8.x1.14.x
Hráči online0/100
Webové stránkyhttp://www.buildplay.cz
Více informací -->


Hledáš server při, kterém se nebudeš nudit? Na našem serveru se nebudeš nudit protože tu najdeš hodně speciálních věcí jako survival 1.12.2 - 1.14.4, skyblock, pvp 1.8 , minihry, slimefun, úkoly a mnoho více! Můžes přijít na náš server s kamarádem a nebudete se tu nudit :).Najdeš tady i epickej svět. Můžeš zde najít taky i spoustu nových lidí se kterýma můžeš hrát až do noci! Pokud máš nějaký problém můžeš nás kontaktovat na našem Discordu nebo na našich webových stránkách. Náš A-TEAM je spravedlivý a příjemný takže se nemusíš bát zbytečných hádek! Neboj se k nám přijít a už se na tebe rozhodně těšíme!
Najdeš nás na:
Web: www.buildplay.cz
Discord: discord.gg/k9bDeYg
Instagram:www.instagram.com/buildplay_minecraft/
Facebook: www.facebook.com/mc.buildplay.cz/

Váš BP A-Team!

    Komentáře    
Na tomto serveru se mi líbí, že se o něj A-team stará, pomáhá a je aktivní :)
Skvělá spolupráce ( torllové a děti sou všude :/ ) hráči se převážně drží pravidel a v případě jakýchkoliv problémů zásah netrvá příliš dlouho.
Na Webu mi trochu chybí vyhledávání ( sem už dost zhýčkanej ) ale i tak je vše intuitivní a snadno dohledatelné komunikace v support zóně je naprosto dostačující
vřele doporučuji všem novým i dlouholetým hráčům.
Server mě při pohledu nezaujal ale hned po připojení jsem si uvědomil že nemůžu soudit podle toho jak se mi to zdá neboli knihu podle obalu. Po připojení mě přátelsky přivítal příjemný A-Team a pomohl když jsem nevěděl. Za mě serveru nic nechybí a jsem rád že jsem tento server našel! Mají spoustů věcí které mě dokáží zabavit na hodiny! Děkuji že server jako je tenhle existuje.
Načíst další komentářeKomentářů: 28 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář