NostalgiaCraft

1.14.1 Open Warez

 

28/06/2018 19:29:24   A-Team

Návštěvnost 5 hráčů

Odstraněn 27/07/2019 15:00:26.
 

IPmc.nostalgiacraft.online
Verze1.14.1
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Hledáš servery, které se dnes už ztrácí? Narazil jsi dobře, je to právě NostalgiaCraft, kde všichni vzpomínáme na staré dobré servery s pohodovou atmosférou a ničím nerušenou hrou klasického Minecraftu přesto i na nejnovější verzi.
Už je to rok, co se scházíme na tomto serveru se super lidmi a mezitím jsme utvořili dobrou komunitu. Tak pokud si myslíš, že bys mezi nás mohl zapadnout, neváhej a připoj se, zahraj si s námi na nové mapě na verzi 1.14.

Server NostalgiaCraft není na žádné tryhard paření.. Je to pohodový server s poklidnou atmosférou, kde se hraje klasická Vanilla (survival) s pár příjemnými pluginy. Nenajdeš zde zbytečná létající VIP nebo nějaké doly. Zato tu najdeš residence, porty a homy.. a hlavně pohodu. Navíc náš server běží i pro Warez, takže přivítáme každého nadšence.

A proč volit právě Nostalgiacraft?
Je na vás, kam ve finále půjdete hrát, ale jelikož jste zavítali až sem, zřejmě hledáte něco kvalitního. Na našem serveru si na nic nehrajeme, jsme ke všem upřímní a spravedliví. Všichni jsme si tam rovni, admini jen udržují server v chodu a NIJAK nezasahují do samotného hraní. U nás máte jistotu a garantujeme vám, že server ještě dlouho poběží a kdyby náhodou nebyly prostředky, všichni budou dost dopředu informováni. Za vybrané příspěvky vždy server zlepšujeme a nic nejde do našich kapes. Každý sponzor tak znamená kvalitnější a déle trvající server. Samotný admin team se skládá z Minecraft veteránů, kteří zažili již spoustu serveru, hlavně těch špatných, a tak se pokusili utvořit něco podle jejich představ a nasbíraných zkušeností.

    Komentáře    
v pohodičke server, nikto tam neotravuje, je tam kľud a všetko ostatné čo je potrebné.

TwistMaybe was here
Bylo by dobré kdyby byl server na verzi .1.2 a nebo 1.5.2
Komentářů: 2 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář