Raptus

1.13.1 White Leg

 

23/04/2018 23:24:28   Digishield

Návštěvnost 2 hráči

 

IPmc.raptus.cz
Verze1.13.1
Hráči online0/20
Webové stránkyhttp://raptus.cz
Více informací -->


Poklidný Vanillka server s pohodovou a pomáhající komunitou hráčů, kteří mají rádi si nerušeně stavět bez zbytečností usnadňující samotné hraní. Pokud hledáte místo, kde si chcete odpočinout tak Vás zde rádi uvítáme! Nejsou zde žádné minihry, warpy, doly dokonce ani tpa.

Raptus prošel mnohé. V září byl po mnoho problémech ukončen. Díky výborné komunitě lidí se, ale podařilo znovu server oživit. Cena byla vysoká. Kompletní wipe a smazání všech hráčských dat. Také se zavedl WhiteList a přístup omezil pouze pro hráče s originální hrou.

Momentálně je server udržován v malém počtu stále hrajících lidí, kteří si vzájemně věří a pomáhají. Sloty jsou zatím omezeny na 20 lidí online.

Pokud se chcete dozvědět více doporučuji navštívit Discord Raptus. Odkaz na připojení najdete na http://raptus.cz stejně jako další důležité informace a aktuality.

Raptus nemá žádný a-team. Nefungují zde příkazy jako /home /spawn. Pluginy jsou omezeny na základní minimum a slouží jen na vizuální stránku (barvy v chatu, lepší TAB).

Na serveru jsou datapacky, na dropy mobheadek, spaní pro jednoho člověka nebo antigrief Endermanů.

A to je vše. Nemůžete si koupit žádné VIP ani další výhody. Server není nijak zpoplatněn. Funguje pouze na dobrovolných příspěvcích, které se použijí čistě na chod serveru.

    Komentáře    
Báječný server plný kamarádských lidí a v admin týmu je každý ochotný pomoct, poradit a okamžitě vyřešit problém. Neskutečně cením majilete, že má nervy se starat kolikrát o naprosto stupidní lidí a nezbláznit se z toho. Moc doporučuju ^^

Ponorka 🖤
Server s naprosto toxic komuntiou pokud máte IQ nad 120 tak zde nedoporučuji hrát ale pokud je vaše IQ velmi nízké a chováte se jako malé děcko které se včera naučilo sprostá slova v družině tak je to server právě pro vás! :)
Toto je skvělý server pro ty kteří si chtějí zahrát v klidu.

martas3
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář