Golden Legacy

1.12.2 Open Warez

 

14/02/2018 11:55:33   Logan

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 01/10/2018 19:00:22.
 

IP94.130.65.83:27506
Verze1.12.2
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.

Golden Legacy je community-driven, survival-only server, na který přispívají všichni hráči a členové - Přispíváme aktivitou v chatu, hře a serveru obecně, znalostně a každý se může zapojit do vylepšování a vývoje serveru. Na serveru nevedeme VIP a nikdy ho nezavedeme. Příjmáme pouze a jen dobrovolné příspěvky na chod serveru v symbolických částkách - 50 korun atp.

Máme vlastní pluginy a skripty, které mají za cíl dokázat, že i malý server může být skvělý a obsahově originální.
V brzké době budeme nabírat členy do řad týmu péči o hráče a server.
Na serveru hrajeme za sebe, máme vlastní cíle, statistiky i akter - ale dohromady jsme tým. Pokud se vyskytne chyba, je třeba aby se zapojili všichni. Chce to update? Zapojíme se všichni, řekneme si co by mohlo být dobré přidat, co odebrat a jak server zlepšit. Bereme v potaz každý názor a za názor nikoho nebanujeme (banujeme za chování, vážné mentální poruchy, nepříčetnost, a podobně). Chceme, aby jste se na serveru cítili dobře, proto udržujeme přátelskou komunitu a toxické a nepohodlné hráče odstraňujeme.

Co se hry týče, přidali jsme mnoho tweaků, různých efektů a udělátek, aby jsme vám zpříjemnili hru a vy si ji mohli užít v plném potenciálu. (nedoporučujeme pro slabší počítače.)
Můžete si pustit hudbu z naší knihovny a brzy budeme přidávat i další, zvukové efekty.

Máme základní ekonomiku, pár kitů a balíčky. Eco obsahuje jeden job (Hunter), který se dá levelovat až do levelu 100. Ekonomika na serveru nehraje nijak zvláště důležitou roli.
Máme sice pravidla, ale jejich porušení příliš netrestáme - snažíme se situaci nejdříve probrat a udělat opatření, pak banovat. Na serveru jste chráněni před x-rayery a máme pro vás spoustu nečekaných překvapení ;).

WEB: golden-legacy.cz

    Komentáře    
Prozatím nikdo komentář nepřidal. Neváhejte však sdílet své zkušenosti.
Komentářů: 0 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář