Neanderthals Vanilla

1.12.2 Open Leg

 

15/08/2017 13:24:24   Pes

Návštěvnost 1 hráč

 

IPmc2.dservers.cz:29000
Verze1.12.2
Hráči online0/20
Webové stránkyhttp://dservers.cz/minecraft-server-vanilla-neanderthals/
Více informací -->
Neandertálci vám nabízí unikátní herní zážitek, v Minecraftu dosud neviděn.
Na serveru není možné psát do chatu či používat cedule, knihy. Kromě tohoto je server tradiční Vanilla Anarchy s obtížností Hard
Chceš něco? Vem si to! Jsi Neandrtálec, můžeš cokoliv.

V tomto světě vládne právo nejsilnějšího, právo přežití bez ohledu na rozumnější řešení či vzájemnou spolupráci. Bez společného jazyka je šance na vznik úspěšného společenství nulová . Prvek jenž v pokročilejších civilizacích zajišťuje trvalý mír. Jak se bez něj obejde Neandrtálec?

Napadnete každého, koho uvidíte a nebo počkáte s malou nadějí v nekonfliktní vyřešení situace a tím vstoupíte do rizika? Vykradete a zničíte všechno hodnotné, nebo naopak přiložíte ruku k dílu a vytvoříte fungující společnost? Vše je jen ve vašich rukou.

Ocitnete se na serveru jenž nelimitují žádná pravidla. Pravidla si tvoří každý hráč sám. Nemožnost písemného kontaktu s jinými hráči umožňuje dosud nevídaná setkání se spoustou zajímavých situací. Avšak na cheatery bez herního cíle si vždy posvítíme :-).

Šance na kontakt nejsou zase tak velké pro nekonfliktní hráče, tím pádem je server vhodný i pro ně, ale neposkytuje sociální zázemí, které je u nás na Chill serveru. Vstup je volný, bez nutnosti registrace. Neandrtálec je součástí každé hry.

Neanderthals je vhodný pro kohokoliv, kdo si chce zahrát „jen tak“ a nechce se příliš zapojovat do společných projektů. Takový singleplayerový zážitek s živými NPC! Záleží jen na vás, jestli budete škodit, stavět podzemní opevnění či se pouštět do soubojů s ostatními „Neandrtálci“.

Stále jsme vás nedostali? Nemusíme zmiňovat, že na serveru je zabezpečená stejná úroveň správy a monitoringu jako u našich ostatních serverů, mimo jiné o 100% stabilitě serveru a pravidelné údržbě se zmiňovat nemusíme.

* Server se jen inspiruje vymřelou větví člověka, pojmenovanou „Homo Neanderthalensis“, bez jehož vymření a následné inspirace by nevznikl (budiž mu země fosílií). Nesnaží se o simulaci ani o věrné ztvárnění života. Nakonec nemá s Neadrtálci nic společného a jen využívá obecně platnou domněnku o jejich primitivitě a agresi.

    Komentáře    
Velký náročný, zajímavý a originální koncept pro server. Zatímco množství lidí, které hrají, je nízké, cítí se jako singleplayer s vzrušující hranou. S více hráči je snadné si představit konflikt mezi hráči, kteří jsou šťastní k ukradnutí a ničení, a hráči, kteří jsou ochotni spolupracovat, aby se dostali před ostatní. Hodně jsem hrál na serveru a nikdy jsem si nevšiml zpoždění a já jsem z Velké Británie, takže hraní kdekoli v Evropě je pravděpodobně rychlá. Pokud se vám líbí výzva, doporučuji neandertálci. (Omlouvám se za strašlivého češtiny, používám Google překlad)
Hledal jsem nějak originální minecraft server, protože už mám na vanille něco nahráto a už mě tolik nebaví. Narazil jsem na tetnto server a zaujala mě jeho myšlenka. Na serveru bych rád dokázal, že to bez komunikace nemusí skončit úplně špatně. Ač dělám všechno proto abych někoho potkal, zatím se tak nestalo, narazil jsem ale na různé struktůry co ostatní postavěli.

Mapa je docela rozlehlá a obsahuje všechny potřebné biomy. Hráčů každým dnem přibývá. Budoucnost Neandrtálců je slibná.
Komentářů: 2 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář