Terranet.cz

1.11.2 Open Warez

 

30/11/2016 16:33:13   TheRiflex

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 02/08/2017 01:00:19.
 

IPmc.terranet.cz
Verze 1.11.2
Webové stránkyhttp://terranet.cz/
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Na Terranetu jede kombinace survivalu a zábavy na plný pecky!
Skvělý A-Team, který se o hráče opravdu stará a je tu ABY JIM POMÁHAL! Vlastní profesionálně navržený plugin Terranet, který už využíváme na většinu základních funkcí!
Přijď na TERRANET.cz a rozjeď to konečně na plno! Zaručujeme, že po jiném serveru už se shánět nebudeš!

    Komentáře    
Po 2 letech, co jsme s přítelem hrávali, jsme si řekli, že by jsme zase mohli začít. Bohužel (teď už možná bohudík) starý server smazali ... museli jsme najít nový a jako první dám do oka vpadl TERRANET. A-Team je naprosto vstřícný, s čímkoliv a kdykoliv poradí. Server nepadá, je bez bugů a nemá žádné problémy! Survival je pro mě nejlepší cestou! Určitě tento server doporučuji! :)
Rozhodne doporučujem hrať na Terranete, nakoľko má perfektne premyslený survival a aktuálne sa dolaďujú aj ostatné podservery ako Skyblock a pod.
Ak sa náhodou aj vyskytne nejaký problém, vždy je tu super a-team ktorý rád ochotne pomôže a všetko vyrieši takže hráči sa nemusia báť že by si s niečím neporadili :)
Tento server je velmi přátelský, naleznete zde podporuju od A-teamu, úžasnou komunitu hráčů a samozřejmě výzvu přežít v nehostiném prostředí plném monster. Server má několik pod serverů, ale zatím jsem zkusil pouze Survival... Zatím bez bugů a jediného problému!

Rozhodně doporučuji :)
Načíst další komentářeKomentářů: 14 Smazaných: 3
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář