CityCraft Server #1

1.12 Open Warez

 

29/07/2016 12:45:13   Deiv70

Návštěvnost 8 hráčů

Odstraněn 12/08/2017 06:00:21.
 

IPcasa4.fakaheda.eu:27228
Verze1.12
Hráči online2/30
Webové stránkyhttp://citycraft.wz.cz
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Postav si dům, založ firmu, kup si služební vozidlo a vydělávej miliony! Staneš se právě ty nejbohatším hráčem na serveru?
Nechceš provozovat vlastní firmu? Můžeš se vydat na dobrodružství v klasickém survival světě a být tím nejlepším hráčem na serveru!

Najdeš u nás jak klasickou přírodu, tak města, různé minihry, eventy a další. Jako jeden z mála serverů máme také plně funkční dopravu na serveru - letadla, vlaky, auta, metro a vše ostatní co tě napadne. Zkrátka, co si postavíš, to se může pohybovat. Na serveru najdeš 5-ti členný příjemný adminteam, který zbavuje server od hráčů, kteří otravují ostatní a narušují hru, a samozřejmě, který ti se vším pomůže. Celý adminteam pravidelně prozkužujeme, čímž docílíme toho, aby opravdu věděli, jak ti pomoci.
Můžeš také využít náš TS3 server nebo místnost na Dubtrack.fm

Novinky po úpravě serveru

Ekonomika
Ekonomika na serveru nedávala smysl, hráčům vše nesmírně ulehčovala a každý byl na serveru hned milionář. Dále se děly případy, kdy hráči s GM prodávali z creative inventáře, a tím vlastně ruinovaly celý systém. Rozhodně ty dotyčné nemusím jmenovat, oni vědí, koho myslím. To nutně vedlo k ztrátě smyslu hry. Proto byly všechny účty, co se týče peněz, resetovány, a každý bude začínat s 20. Dále se budeme snažit, aby měna hodnotou odpovídala realitě (ceny aut, domů,…). Na serveru se také zavádí nová prémiová měna, CraftCoiny (zkráceně CC), která se zatím dá získat pouze za hlasování. Za CC bude možno koupit např. spawnery, warpy, a jiné prémiové itemy.

Serverové budovy
Všechny warpy (enchant, pvp, atd.) byly zbořeny a nové již stojí ve světě města. Dále byly zrušeny doly, také kvůli neuvěřitelnému ulehčování hry. Zároveň byl zaveden nový těžební svět (/warp tezba), který bude pod pravidelným wipem.

Vozidla
Systém dopravy také prošel změnou. Zavádí se např. jednoduché dopravní značení, nebo také jednotné SPZtky (povinnost v každém městě). Také byly po celém serveru rekonstruovány budovy autoškol a v Modern City se otevře, jako první na serveru, automatizovaná autoškola otevřená non-stop, zatím jen pro skupinu A. Dále musí být všichni hráči přezkoušeni v autoškolách, staré řidičské, či letecké průkazy již neplatí.

Světy
Všechny světy byly zachovány, přibyl již zmíněný těžební svět. Dále se plánuje smazání světu „NPriroda“ (/warp priroda). Informace budou ještě upřesněny.

Hlasování
Starý nespolehlivý způsob hlasování jsme vyměnili za nový spolehlivější a snadnější systém.

    Komentáře    
Poslední dobou hromada eventů, adminteam taky konečně začal něco dělat. Velké zlepšení.
Server s pluginy, které málokde najdete, jediné co to kazí je nepříliš aktivní AdminTeam.
Super server, funkční vozidla, super A-Team (Až na jednoho člena, že Natko)
Načíst další komentářeKomentářů: 5 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář