CityCraft Server #1

1.12.2 Open Warez

 

29/07/2016 12:45:13   Deiv70

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 22/06/2018 11:00:17.
 

IPmc.citycraftcz.eu
Verze1.12.2
Webové stránkyhttp://citycraftcz.eu
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Server s několika přestávkami a změnami jmén běží téměř 7 let! Od té doby vystřídal množství zaměření, členů AT i hostingů. V posledních dvou letech se však držíme stejného hostingu, názvu i vedení serveru.

Poté, co server začal v posledních měsících upadat, jsme se rozhodli server opět vzpamatovat!

Co na CityCraftu můžeš najít?

Ekonomika

Založ si svoji firmu, začni podnikat a vydělávej miliony! Můžeš lidem stavět obydlí, vyrábět auta, provozovat vlastní leteckou společnost a mnoho dalšího! Podnikání na CityCraftu témeř nezná hranice!


Nechceš podnikat? Napiš ostatním hráčům, často můžeš na serveru potkat majitele automobilek, dopravních společností a širokého okruhu dalších oborů!


Doprava

Pořiď si vlastní dopravní prostředek! Kromě množství automobilek u nás najdeš i výrobce autobusů, lodí nebo i letadel, od malých jednomístných až po největší dvoupatrové stroje!


Města

I přesto, že je zakládání nových měst dočasně pozastaveno, můžeš si vybrat z více než 20 hráčských měst a vesnic, každé ti nabídne jiné možnosti! Velkoměsto? Malá vesnice na pobřeží? Město u samotného okraje Minecraft světa? Žádný problém! Existují zde i města, do kterých mají přístup pouze jejich obyvatelé, navíc se zde dá dostat pouze pomocí dopravních prostředků, čímž je značně snížena možnost griefu.


Eventy a minihry

S přibývajícím počtem hráčů se můžeš těžit i na zakládání nových eventů a miniher! Najdeš u nás jak automatické, například parkour nebo spleef (podkopávanou), tak adminské eventy, které se pořádají většinou o pátečních a sobotních večerech. Při těchto eventech můžeš vyhrát množství herní měny, CraftCoinů, nebo VIP účty!

Dost řečí… pojď si i ty vyzkoušet, co může CityCraft nabídnout! ;)

    Komentáře    
Výborny server AT aktivny priatelsky a dá sa s nimi pokecat. Server navštívte pluginy čo su na servery vobec niesu obvykle. no server si odomna zaslúži 5*.
Poslední dobou hromada eventů, adminteam taky konečně začal něco dělat. Velké zlepšení.
Server s pluginy, které málokde najdete, jediné co to kazí je nepříliš aktivní AdminTeam.
Načíst další komentářeKomentářů: 6 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář