Auroracraft Original!

1.11.2 Open Warez

 

30/01/2016 08:36:48   Andy_S

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 21/05/2019 02:00:29.
 

IPauroracraft.cz
Verze1.11.2
Webové stránkyhttp://www.auroracraft.cz
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Kdo jsme?
Jsme minecraft server pro hráče, silně orientovaný na kvalitu zážitku, to znamená, že se snažíme o nulové lagy, maximální pohodlí a především o hráčskou čistotu. Jak toho docílíme? IQ testem hned ze začátku, který dokáže odfiltrovat 99.9% problémových hráčů, zatímco ti, kteří to s hraním myslí vážně si dají práci s pročtením pár cedulek s pravidly a můžou u nás hrát.

Co u nás najdete?
Skiny, Survival, Hardcore, Skyblock, Bedwars, TNTRun, Parkour... u nás si každý vybere. My, admini - Andy_S, Mishell33, MrsDeath a Urora vám, našim věrným hráčům, rádi pomůžeme. ať již přímo ve hře, nebo na našem Facebooku či přes náš webchat.

Troška historie:
Mnozí si nás ještě pamatujete z původní adresy aurora.mrsdeath.cz kde jsme byli po mnoho let dostupní na hostovaném (placeném) stroji. Před časem jsme si pořídili stroj vlastní, s ním i novou doménu a jsme zpět v plné síle, připraveni vám poskytnout nekončící zábavu.
Náš server existuje od jara roku 2012, čili aktuálně již 5 let a za tu dobu naším server prošly tisíce hráčů. Takže pokud někde uvidíte název AURORA, mějte na paměti, že tento název v CZSK světě minecraftu patří nám již od svého založení a jestli někdo využívá náš název, je to bez našeho souhlasu.

Máte tip na plugin, který by se vám u nás líbil? Navrhněte nám jej a pokud se bude líbit i nám, tak jej přidáme.

POZOR, náš spawn je jednoduchý IQ test
Takže pokud se z něj nemůžete dostat, nehledejte chybu u nás, ale mezi klávesnicí a židlí :)

Užitečné odkazy
Web serveru: http://www.auroracraft.cz
Webchat: chat.auroracraft.cz
Mapa: mapa.auroracraft.cz

Technické specifikace:
MB: Supermicro X7DVL-i
CPU: 2x Xeon E5405
RAM: 6x 2GB FB ECC DDR2 (celkem tedy 12GB)
RAID: 3ware Inc 9550SX
CASE: Supermicro SC933 Black
Konektivita: 1Gbit fibre, ping nix.cz 7ms, IPv6 ANO

    Komentáře    
Kdybych tenhle server měl hodnotit dávám 9,5 protože občas musíte z určitých warpů najít cestu ale jinak a-tým je ochotný kdykoliv pomoct(NPŘ : když vidí ževás zabije třeba zombík tak vás portne vedle místa kde jste zemřeli.Nebo kyž omylem kliknete na arénu třeba TNTRun a když dáte /leave napíše to tak na toto nemáš povolení a on vás opět portne pokud to napíšete do chatu.).
Komentářů: 1 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář