Joker CZ/SK

1.12 Open Warez

 

19/08/2015 22:59:46   HammerCZ

Návštěvnost 15 hráčů

 

IP82.208.17.16:27800
Verze1.12
Hráči online21/30
Webové stránkyhttp://www.joker.jecool.net
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Ahoj příznivci Jokeru či zvědavci :)
Náš server Joker CZ/SK je založen převážně na pve, najdete zde však i pvp, které je lokalizováno do 3 pvp arén a dvou speciálních lokalit, kde se kombinuje pvp s pve systémem.
Server prošel po updatu na verzi 1.12 několika změnami. Ty nejhlavnější jsou speciální mapa, víc podobná realitě a slimefun, u mnoha hráčů tak oblíbený doplněk.
Minihry, které jsou v stádiu příprav k navrácení na server, zatím nahradily početné eventy pořádané našimi eventerkami.
Také zde naleznete forfun zábavu jako je volně přístupná skákačka, kluziště s loďkami, či nově spuštěná obnovená mapa Hradu LordaNelorda. V přípravě je obnovení dungeonu s královnou Bertou a jejím partnerem bossem Barnabasem, v kterém podobně jako v Hradě budete moci nalézt i výjimečné dropy, které pak budete moci vyměnit za jinak nedostupné předměty.
Server je veden kvalitním A-Teamem, který má dlouholeté zkušenosti s vedením minecraft serverů, dokážeme být tolerantní, ale i přísní, jak si to situace vyžaduje.
A-Team se denně stará o to, abyste se nenudili. Hráči mají možnost si přivydělat pomocí jobs, ochránit své stavby rezidencemi, kterých rozměry jsme po updatu značně zvýšili, prozkoumávat zákoutí mapy, vyzkoumávat tajemství slimefunu, nebo si jenom tak volně povídat, či psát na serveru, TS, discordu, či poslouchat hudbu na našem plugu.
Za naše stavby se rozhodně nestydíme, protože některé jsou doslova epické! Všechny stavby jsou dílem našich builderů, majitelů, členů AT či našich hráčů a žádná naše stavba nebyla nikdy stáhnutá z netu, ale stavěna přímo na mapě. Jako nejkrásnější stavby se dá uvést DragonStone - dílo našeho buildera, taky Hrad LordaNelorda ale i spawn, shop a mnoha dalšího určitě ještě přibude.
Naši hráči si místo na stavění můžou vyhlédnout na dynmapě, což ulehčuje hodně práce. A pokud hrajete s partnerem, máme pro vás i možnost svatby, která prošla také malou změnou, ale o tom se víc dozvíte přímo na serveru.
Hráč si zde opravdu vybírá ze spousty možností a je jen na něm, co bude dělat.
Chce stavět? Není problém - základní materiál najde v dolech stvořených pro hráče.
Chce hrát s kamarády hry? Opět máme řešení!
Chce bojovat - pvp arény jsou připravené.
Chce expit - malá mobtrapka je také k dispozici.
Avšak vše je v minimálním množství a míře, aby vše nebylo úplně jednoduché a museli jste se trocha i posnažit :)
Zkrátka věříme, že u nás se člověk rozhodně nudit nebude, i když nebude mít chuť stavět, ale jen si třeba povídat, protože komunita tohoto serveru, který běží už téměř 3 roky je velice přátelská.

Těšíme se na Vás,
Joker CZ/SK Team

    Komentáře    
O tenhle server se jeho AT pečlivě stará, pořád vymýšlí nové a nové věci, jak zpříjemnit a zvalitnit svým hráčům hru. Promakaný systém všeho, od warpu až po doly. Doporučuji tento server.
Je to kvalitní server, skvělí AT team i skvělí hráči :) rozhodně doporučuji tento server
Moc krásný spawn. Je videt, ze si na tom dali opravdu zalezet. Chvalim :)
Komentářů: 3 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář