Joker CZ/SK

1.13.1 Open Warez

 

19/08/2015 22:59:46   HammerCZ

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 19/11/2018 11:19:22.
 

IP82.208.17.16:27800
Verze1.13.1
Webové stránkyhttp://www.joker.jecool.net
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu vlastníkem prezentace HammerCZ.
Server sa o 3 týždne definitívne vypína

Ahoj priaznivci serveru Joker CZ/SK či zvedavci
Pozývame vás na server, ktorý je zameraný predovšetkým na survival. Môžete sa tešiť na kompletne prepracovanú ekonomiku, ktorá uprednostňuje obchodovanie medzi hráčmi, prepracovaný jobs, samostatný spawn, hlavnú mapu a projektmapu. PVP bolo po dlhom zvažovaní opäť prenesené z mapy do arén. Majetok je chránený rezidenciami, mimo rezidencie sa v hlavnom svete nedá ťažiť a stavať. Materiál môžete zohnať v mining svete, v sekcii pre dungeony si môžete nazberať expy zabíjaním mobov, ktorých tam je dostatok, máte možnosť loviť mobov do spawneggov. Pre dobrých staviteľov je možnosť zajednať si rezidenciu i viac ako 50500 na svoje veľké projekty. Robiť je určite čo, len si treba stanoviť cieľ:) Nenájdete tu doly, verejný enchant či iné zjednodušenia.
Joker CZ/SK Team

    Komentáře    
Tenhle server totálně upadá, nepotkáte tam admina a když už se ukáže, ani nevíte jak ho oslovit protože pořád mění nick, chat nevnímá a banuje jen tak pro zábavu. Helpeři se hrají a často vůbec nereagují na dotazy. Ještě jsem tam neviděl žádný event a minihry asi nejsou vůbec, tak nechápu proč to v popisku uvádějí. Přijde mi, že tam je určitá skupina hráčů, která má veškerou pozornost a ostatní jsou vzduch. Co jsem pozoroval, tak řešení problémů se tam odkladá na neurčito, asi čekají na zázrak, prostě server který má od kvalitního serveru daleko
O tenhle server se jeho AT pečlivě stará, pořád vymýšlí nové a nové věci, jak zpříjemnit a zvalitnit svým hráčům hru. Promakaný systém všeho, od warpu až po doly. Doporučuji tento server.
Je to kvalitní server, skvělí AT team i skvělí hráči :) rozhodně doporučuji tento server
Načíst další komentářeKomentářů: 5 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář